Výhody nákupu u nás

Všetko skladom

Ponúkame vám takmer 300 rôznych darčekov, príveskov a doplnkov pre domácnosť, šport či zdravie a krásu. Takmer každý z nich máme už teraz pre vás skladom pripravený ihneď vám ho odoslať. Sledujeme naše skladové zásoby a keď máme niečoho málo, hneď to od našich dodávateľov objednávame. Len veľmi zriedkavo sa vám u náš stane, že niečo pre vás nemáme skladom.

Odoslanie do 24 hodín

Môžeme sa pochváliť tým, že objednávky expedujeme skutočne každý pracovný deň od pondelka do piatka. Skúste si objednať od nás tovar do 12:00 a uvidíte, že vám vašu objednávku ešte v ten istý deň aj expedujeme. Prvou triedou môžete mať zásielku už na ďalší deň doma.

Nákup nad 20 Eur s dopravou zadarmo

Objednávka nad 20 Eur sa u nás naozaj oplatí. Za takýto nákup zaplatíme za vás poštovné a vy tak môžete nakúpiť rovnako ako v kamennej predajni – bez ďalších poplatkov navyše. A to ste sa vôbec nepohli zo svojho domáceho pohodlia.

Garancia vrátenia peňazí

Predávame na týchto stránkach od decembra 2013. Tento rok chystáme vybaviť už štvrté vianočné darčeky. Každý eshop to možno skrýva, ale my vám garantujeme vrátenie peňazí za tovar, ktorý si zakúpite od nás a z akého koľvek dôvodu nespĺňa vaše predstavy. Áno určite si môžete objednať čokoľvek sa vám bude v našej ponuke páčiť. Ak darček pre vás bude menší či vačší než ste očakávali, pokojne ho vráťte späť k nám so sprievodným listom a my vám vrátime celú hodnotu tovaru (postupujte však podľa našich reklamačných podmienok – tovar nesmie byť poškodený). Rozhodnúť sa vrátiť objednaný tovar späť k nám môžete do 14 dní.