Poštovné a doprava

Pri nákupe nad 40€ doručenie Expres kuriérom na adresu ZDARMA!
(pri nákupe nad 40€ pre uplatnenie doručenia zadarmo prosím vyberte možnosť dopravy – Expres kuriér na adresu: ZADARMO)

Expres kuriér (služba Slovenskej pošty)
Pri objednaní tovaru na dobierku do 11:00 garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň (najneskôr do 48 hodín v pracovné dni). Služba poskytovaná Slovenskou poštou aktuálne nie je garantovaná pre mimoriadnu situáciu. Za oneskorené doručenie nie možné zákazníka odškodniť. 

Pošta 2. trieda (služba Slovenskej pošty)
Doručenie objednávky do 4 pracovných dní od objednania

Expres kuriér na adresu – dobierka (Slovensko) – 3,70€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,70 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér na poštu – dobierka (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Pošta 2. trieda – dobierka (Slovensko) – 2,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 2,90 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky.  Zásielku doručí poštár Slovenskej pošty a v prípade Vašej neprítomnosti zásielku odovzdá na Vašu poštu, kde je potrebné si ju prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér na adresu – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 4,20€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,20 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať.

Expres kuriér na poštu – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,90 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať.

Slovenská pošta – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Zásielku doručí poštár Slovenskej pošty a v prípade Vašej neprítomnosti zásielku odovzdá na Vašu poštu, kde je potrebné si ju prevziať. Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke.

Medzinárodna doprava – platba na dobierku 4,90€ alebo vopred bankovým prevodom 5,40€ (Česká Republika)
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,90 € (dobierka) alebo 5,40€ (bankový prevod) poplatok za poštovné a balné. Pri dobierke uhradíte tovar v hotovosti v mene CZK prepočítanej podľa aktuálneho kurzu pošty. Pri bankovom prevode budú na zadaný e-mail odoslané všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Pred doručením tovaru na adresu doručenia v objednávke nie je možné objednávku zrušiť, vypovedať a vrátiť peniaze.