Nákup nad 30€ (dobierka alebo bankový prevod) – poštovné a balné ZDARMA! + darček ZDARMA!

Čas dodania a prepravná spoločnosť 
Tovar spravidla zasielame pred obedom každý pracovný deň. Expres kuriér doručí objednávku zvyčajne nasledujúci pracovný deň a Slovenská pošta do 4 pracovných dní od objednania.

Expres kuriér – dobierka (Slovensko) – 3,60€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,60 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Slovenská pošta – dobierka (Slovensko) – 2,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 2,90 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky.  Zásielku doručí poštár Slovenskej pošty a v prípade Vašej neprítomnosti zásielku odovzdá na Vašu poštu, kde je potrebné si ju prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Za neprevzatú dobierku je zákazník povinný uhradiť obojsmerné prepravné náklady v hodnote 4,50 € neodkladne po vyzvaní.

Expres kuriér – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,60€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,60 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať.

Slovenská pošta – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 2,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 2,90 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Zásielku doručí poštár Slovenskej pošty a v prípade Vašej neprítomnosti zásielku odovzdá na Vašu poštu, kde je potrebné si ju prevziať. Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke.

Medzinárodna doprava – platba na dobierku alebo vopred bankovým prevodom (Česká Republika) – 4,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,90 € poplatok za poštovné a balné. Pri dobierke uhradíte tovar v hotovosti v mene CZK prepočítanej podľa aktuálneho kurzu pošty. Pri bankovom prevode budú na zadaný e-mail odoslané všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Pred doručením tovaru na adresu doručenia v objednávke nie je možné objednávku zrušiť, vypovedať a vrátiť peniaze.