Poštovné a doprava

Aj napriek momentálnej situácií môžete využiť nákup v našom internetovom obchode s pohodlným doručením až domov. Všetky objednávky obsahujúce tovar skladom expedujeme bez zdržania, aby mohli byť čo najskôr doručené. Pracujeme bez obmedzení. Expedujeme aj naďalej do Českej republiky.

Pri objednávkach prijatých po 11:00 expedujeme spravidla tovar nasledujúci pracovný deň.

Pri nákupe nad 40€ doručenie Expres kuriérom na adresu ZDARMA!
(pri nákupe nad 40€ pre uplatnenie doručenia zadarmo prosím vyberte možnosť dopravy – Expres kuriér na adresu: ZADARMO
(ak pri vrátení tovaru/odstúpení od zmluvy zvyšný ponechaný tovar nedosahuje hodnotu 40€ pre uplatnenie doručenia zadarmo, zákazník je povinný toto poštovné vo výške 3,70€ uhradiť)

Expres kuriér (služba Slovenskej pošty)
Pri objednaní tovaru na dobierku do 11:00 garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň (najneskôr do 48 hodín v pracovné dni). Služba poskytovaná Slovenskou poštou aktuálne nie je garantovaná pre mimoriadnu situáciu. Za oneskorené doručenie nie možné zákazníka odškodniť. V 99% prípadov je ale zásielka doručená na čas v plánovaný deň.

Pošta 2. trieda (služba Slovenskej pošty)
Doručenie objednávky do 4 pracovných dní od objednania.

Expres kuriér na adresu – dobierka (Slovensko) – 3,70€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,70 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke.

Expres kuriér na poštu – dobierka (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke.

Pošta 2. trieda – dobierka (Slovensko) – 2,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 2,90 € poplatok za poštovné a balné.
Zaplatenie objednávky prebehne v hotovosti pri prevzatí zásielky.  Zásielku doručí poštár Slovenskej pošty a v prípade Vašej neprítomnosti zásielku odovzdá na Vašu poštu, kde je potrebné si ju prevziať. Po odoslaní Vám bude vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke.

Expres kuriér na adresu – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 4,20€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,20 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielku doručí kuriér až k dverám zákazníka. Kuriér bude zákazníka telefonicky kontaktovať.

Expres kuriér na poštu – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,90 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Zásielka bude doručená na najbližšiu poštu. Zákazník bude informovaný SMS správou, na akej pošte si vie zásielku prevziať.

Slovenská pošta – platba vopred bankovým prevodom (Slovensko) – 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné.
Na e-mail zadaný pri objednaní obdržíte všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Zásielku doručí poštár Slovenskej pošty a v prípade Vašej neprítomnosti zásielku odovzdá na Vašu poštu, kde je potrebné si ju prevziať. Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke.

Medzinárodna doprava – platba na dobierku 4,90€ alebo vopred bankovým prevodom 5,40€ (Česká Republika)
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 4,90 € (dobierka) alebo 5,40€ (bankový prevod) poplatok za poštovné a balné. Pri dobierke uhradíte tovar v hotovosti v mene CZK prepočítanej podľa aktuálneho kurzu pošty. Pri bankovom prevode budú na zadaný e-mail odoslané všetky potrebné údaje na uhradenie objednávky bankovým prevodom (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Po úhrade Vám bude tovar odoslaný a bude Vám vystavená a zaslaná originálna faktúra v elektronickej podobe na Váš email zadaný pri objednávke. Pred doručením tovaru na adresu doručenia v objednávke nie je možné objednávku zrušiť, vypovedať a vrátiť peniaze.