Poštovné a doprava

Pri nákupe nad 50€ doručenie Expres kuriérom na adresu ZDARMA!
(pri nákupe nad 50€ pre uplatnenie doručenia zadarmo prosím vyberte možnosť dopravy – Expres kuriér na adresu: ZADARMO
(ak pri vrátení tovaru/odstúpení od zmluvy zvyšný ponechaný tovar nedosahuje hodnotu 50€ pre uplatnenie doručenia zadarmo, zákazník je povinný toto poštovné uhradiť) 

Na doručovanie Vašich objednávok využívame službu Slovenskej pošty – Expres kuriér
Pri objednaní tovaru na dobierku alebo pri platbe kartou v pracovný deň do 13:00 garantujeme doručenie nasledujúci pracovný deň. Pri objednaní v pracovný deň po 13:00 alebo cez víkend garantujeme doručenie o 2 pracovné dni. Pri bankovom prevode, tovar odosielame až po pripísaní platby. O odoslaní zásielky budete informovaný mailom, príp. sms správou kde nájdete aj link na sledovanie zásielky.
(Výnimočne sa môže stať, že zásielka nebude doručená hneď nasledujúci pracovný deň, kvôli vyťaženosti kuriérov. Za túto situáciu sa ospravedlňujeme.)

BalíkoBOX: 2,90€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 2,90€ poplatok za poštovné a balné. Zásielka bude expresne doručená  do Vami zvoleného BalíkoBOXu, kde bude uložená maximálne 3 dni. Pri neprevzatí v lehote 3 dní, bude zásielka uložená na najbližšej pošte.

Kuriér na poštu: 3,40€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,40 € poplatok za poštovné a balné. Zásielka bude expresne doručená na poštu podľa Vami zadaného PSČ, ktoré ste zadali pri objednávke.

Kuriér na adresu: 3,70€
Pri tomto spôsobe dopravy účtujeme k celkovej cene za tovar 3,70 € poplatok za poštovné a balné. Zásielku doručí Expres kuriér Slovenskej pošty k Vám domov, ktorý Vás bude telefonicky kontaktovať.

Príplatok za dobierku: 1,20€

Doručujeme len na SLOVENSKO.

Ceny sú uvedené s DPH.

GARANTUJEME DORUČENIE DO VIANOC PRI OBJEDNÁVKE DO 19.12.2022!

Aj napriek momentálnej situácií môžete využiť nákup v našom internetovom obchode s pohodlným doručením až domov. Všetky objednávky obsahujúce tovar skladom expedujeme bez zdržania, aby mohli byť čo najskôr doručené. Pracujeme bez obmedzení.