Prečo u nás nakupovať

Darček zdarma

Pri každom nákupe Vám pribalíme darček úplne zdarma!

Expresné doručenie

Objednávky expedujeme každý pracovný deň o 11:00. Garantujeme doručenie objednávky na dobierku nasledujúci pracovný deň Expres kuriérom pri objednávke dnes do 11:00. Pri objednávkach po 11:00 v daný deň, garantujeme doručenie Expres kuriérom do 48 hodín. Pri bankovom prevode sa tovar odosiela, až po prijatí platby na účet, čo trvá ďalších 24 hodín.

Expresná doprava zdarma

Objednávka tovaru nad 50€ sa u nás naozaj oplatí. Poštovné za Expres kuriéra platíme my a Vy tak môžete nakúpiť rovnako ako v kamennej predajni – bez ďalších poplatkov navyše. A to ste sa vôbec nepohli zo svojho domáceho pohodlia.

Všetko skladom

Ponúkame vám viac ako 400 rôznych darčekov, vychytávok a rôznych doplnkov pre domácnosť, šport či zdravie a krásu. Takmer každý z nich máme okamžite skladom a sme pripravený Vám ho ihneď odoslať.

Garancia vrátenia peňazí

Garantujeme vrátenie peňazí za tovar, ktorý si u nás kúpite a z akéhokoľvek dôvodu nespĺňa Vaše predstavy. Áno, určite si môžete objednať čokoľvek, čo sa Vám bude v našej ponuke páčiť a ak s ním nebudete spokojný, pokojne ho vráťte späť k nám so sprievodným listom a my Vám vrátime celú hodnotu objednávky (postupujte však podľa našich reklamačných podmienok – tovar nesmie byť poškodený). Rozhodnúť sa vrátiť objednaný tovar späť k nám bez udania dôvodu môžete do 14 dní.